Masanızdaki Yapay Zeka Veri Merkezi Çözümü

Veri bilimi ekipleri inovasyonun en uç noktasındadır, ancak genellikle projeleri tamamlamak için mevcut yapay zeka hesaplama döngülerini aramaya bırakılırlar. Dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilen, birden çok eşzamanlı kullanıcı için maksimum performans sağlayan özel bir kaynağa ihtiyaçları vardır. NVIDIA DGX Station™ A100, veri merkezi veya ek bir BT altyapısı olmadan veri merkezi teknolojisi sunarak veri bilimi ekiplerine yapay zeka süper performansı sağlar. Güçlü performansı, tamamen optimize edilmiş bir yazılım yığını ve NVIDIA DGXperts'e doğrudan erişimi ile sonuca daha hızlı ulaşmayı sağlar.

HER YERDE VERİ MERKEZİ PERFORMANSI

Veri Bilimi Ekipleri için Yapay Zeka Süper Bilgisayarı

DGX Station A100 ile kuruluşlar, birden fazla kullanıcıya tüm iş yükleri (eğitim, çıkarım, veri analizi) için NVIDIA DGX™ tabanlı altyapıya anında geçiş sağlayan ve diğer NVIDIA Sertifikalı Sistemlerle birlikte çalışan merkezi bir yapay zeka kaynağı sağlayabilir. Multi-Instance GPU (MIG) ile bireysel kullanıcılara ve işlerine 28 adede kadar ayrı GPU cihazı tahsis etmek mümkündür.

Veri Merkezi Olmadan Veri Merkezi Performansı

DGX Station A100, veri merkezi ve güçlü soğutma gerektirmeyen, sunucu seviyesinde bir yapay zeka sistemidir. Dört adet NVIDIA A100 Tensor Core GPU, sunucu sınıfı CPU, süper hızlı NVMe diskler ve öncü PCIe Gen4 veri yollarının yanı sıra bir sunucu gibi uzaktan yönetim yeteneğine sahiptir.

Her Yere Koyabileceğiniz Bir Yapay Zeka Sistemi

Kurumsal ofislerde, laboratuvarlarda, araştırma tesislerinde ve hatta evden çalışan günümüzün veri bilimi ekipleri için tasarlanan DGX Station A100, karmaşık kurulum veya önemli BT altyapısı gerektirmez. Dakikalar içinde çalışmaya başlamak ve her yerden çalışmak için herhangi bir standart duvar prizine takmanız yeterlidir.

Daha Büyük Modeller, Daha Hızlı Cevaplar

NVIDIA DGX Station A100, sistem performansını etkilemeden paralel işleri ve birden çok kullanıcının çalışabilmesi için NVIDIA® NVLink®'ten yararlanan, tamamen birbirine bağlı ve MIG özellikli dört adet NVIDIA A100 GPU'ya sahip dünyanın tek ofis dostu sistemidir. Tamamen GPU için optimize edilmiş bir yazılım yığını ve 320 gigabayta (GB) kadar GPU belleği kullanarak büyük modelleri eğitin.

Daha Hızlı İşlem ve İnovasyon

Yüksek performanslı eğitim, üretkenliğinizi hızlandırır, bu da daha hızlı sonuç ve daha hızlı pazara sunma süresi anlamına gelir.

EĞİTİM

BERT Large Ön Eğitim Aşama 1

3 Kattan Daha Hızlı

NVIDIA DGX-A100

DGX Station A100 320GB; Batch Size=64; Mixed Precision; With AMP; Real Data; Sequence Length=128

ÇIKARIM

BERT Large Çıkarım

4 Kattan Daha Hızlı

NVIDIA DGX-A100

DGX Station A100 320GB; Batch Size=256; INT8 Precision; Synthetic Data; Sequence Length=128, cuDNN 8.0.4

ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

ResNet-50 V1.5 Eğitimi

Doğrusal Ölçeklenebilirlik

NVIDIA DGX-A100

DGX Station A100 320GB; Batch Size=192; Mixed Precision; Real Data; cuDNN Version=8.0.4; NCCL Version=2.7.8; NGC MXNet 20.10 Container

Yapay Zeka Eğitimi

Derin öğrenme veri kümeleri, etkileşimli yapay zeka, öneri sistemleri ve görüntü işleme gibi iş yüklerinin endüstriler arasında giderek daha yaygın hale gelmesiyle birlikte daha büyük ve daha karmaşık hale geliyor. Entegre bir yazılım yığınıyla birlikte gelen NVIDIA DGX Station A100, PCIe tabanlı iş istasyonlarına kıyasla karmaşık AI modellerinde en hızlı çözümü sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yapay Zeka Çıkarımı

Genellikle Yapay Zeka çıkarım iş yükleri, mevcut her bilgi işlem kaynağını kullandıklarından ve ölçeklenebilen çevik, esnek bir altyapı gerektirdiğinden veri merkezinde hesaplanır. NVIDIA DGX Station A100, çıkarım iş yüklerini hızlandıran ve AI uygulamalarını hayata geçirmek için gereken en yüksek iş hacmini ve gerçek zamanlı yanıt süresini sağlayan MIG gibi entegre teknolojiler sayesinde, veri merkezinde devreye almadan önce yerel olarak çıkarım performansını ve sonuçları test etmek için en uygun çözümdür.

Veri Analizi

İşletmeler her gün benzeri görülmemiş miktarda veri üretiyor ve topluyor. Bu devasa miktardaki bilgi, GPU hızlandırmalı analitik kullanmayanlar için kaçırılmış bir fırsatı temsil ediyor. Ne kadar çok veriye sahip olursanız, o kadar çok öğrenebilirsiniz. NVIDIA DGX Station A100 ile veri bilimi ekipleri, verilerinden hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde eyleme dönüştürülebilir çıkarımlar elde edebilir.

Yüksek Başarımlı Hesaplama

Yüksek Başarımlı Hesaplama (HPC), bilimin ilerlemesini sağlayan en temel araçlardan biridir. Geniş bir etki alanı yelpazesinde 700'den fazla uygulamayı optimize eden NVIDIA GPU'lar, modern HPC veri merkezinin temelidir. Dört adet NVIDIA A100 Tensor Core GPU ile donatılan DGX Station A100, geliştiricilerin HPC kümelerine dağıtmadan önce bilimsel iş yüklerini test etmeleri için mükemmel bir sistemdir ve bu sayede ofiste ve hatta evden çığır açan performans sunmalarını sağlar.

Order your NVIDIA DGX Station A100 Today

Veri bilimi ekipleri için dünyanın en hızlı AI hızlandırıcılarından dört tane ve toplam 320 GB GPU belleği ile desteklenen Yapay Zeka Süper Bilgisayarı. Veri merkezi olmadan veri merkezi performansı sağlar. Hemen her yere kurun!

NVIDIA Akademik indirimleri mevcuttur. Uygunluk gereksinimleri ve yasal hüküm ve koşullar için lütfen iletişime geçin.

Daha fazla bilgi

Uzmanlarımız tüm sorularınızı cevaplamak için hazırdır, bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

info@compecta.com
+90 216 455-1865